Hakkımızda

KURUMSAL
Ticari Faaliyetine 1970’lerde başlayan firmamız bugün oldukça güçlü öz sermayesi ve geniş müşteri portföyüyle sektörde FATİH ACAR HOME COLLECTİON   olarak 1 Numara Olmuştur… , sünger yatak, ranza, ekipman ve yan malzemelerine dayalı ürünleri konusunda mevcut altyapı ve birikiminin yanı sıra sürekli teknolojik yenilikleri de bünyesine katarak müşteri talepleri doğrulusunda ürün ve hizmet vermektedir. Zamanınızın kıymetini ve işinizin ciddiyetini çok iyi biliyoruz. Öncelikli hedefimiz siz müşterilerimize sektörel ihtiyaçlar konusunda hedefe yönelik doğru bilgilendirmeyi yaparak en iyi fiyatlarla en yüksek verimi sağlamaktır. İster bireysel olarak eviniz için, ister şantiyeniz, ister öğrenci yurtları olsun... biz her zaman ekipman temini konusunda yanınızdayız...

VİZYON
Uzun vadede, büyüyerek bir dünya markası olmayı amaçlayan şirketimiz, bu amaca ulaşmak için kârı değil kazancı hedeflemektedir. FATİH ACAR HOME COLLECTİON  için kazanç; öncelikle çalışanlarının, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve faaliyeti sırasında ticari anlamda ilişkide bulunduğu resmi/özel tüm kurum ve kuruluşların güvenini, saygısını ve memnuniyetini kazanmaktır. Bugünü kurtarmanın değil, geleceği inşa etmenin peşinde olan ACAR YATAK; İstihdam yaratan, bulunduğu pazarda çıtayı yükselterek dünya çapında marka olmayı hedefleyen bir şirkettir.
Misyonumuz
Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla müşterilerimize,
Modern ve güvenli çalışma ortamımız ile çalışanlarımıza,
Çevreye verdiğimiz değer ile geleceğimize,
Yenilikçi üretim anlayışımız ile ülkemiz ekonomisinin geleceğine değer katmaktır.
Değerlerimiz
Mükemmellik, yenilik, güvenilirlik, çalışanlarımızın mutluluğu ve güvenliği, iş ahlakı  FATİH ACAR HOME COLLECTİON    için vazgeçilmez değerleridir.