LÜX EL KAPİTONELİ BAZA

-7%
ACAR BAZA

FATİH ACAR

ACAR BAZA

4.950,00 TL 5.300,00 TL Vergiler Hariç: 4.950,00 TL

..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Lüks El Kapitoneli Baza

Görseliyle kişilerde hayranlık uyandıran lüks el kapitoneli baza modelleri, konfor bakımından da kullanıcısına beklentisinin fazlasını vermektedir. Dolayısıyla yatak ve baza konusunda kaliteden ödün vermeden bir seçim yapmak istiyorsanız, bu konuda firmamız sizlerin en iyi yardımcı olacaktır. Yüksek kalitede standardıyla üretilen baza modellerimizde profesyonel işçilik uygulanmakta ve ortaya kusursuz bir görüntü çıkmaktadır. Söz konusu Lüks El Kapitoneli Baza modellerinde sandık detayının da olması, kişilere depolama alanı oluşturduğundan ötürü artı bir avantaj sağlamaktadır. Baza üzerinde kullanımı önerilen pedli yatak modelleri de kalite açısından oldukça konforlu bir kullanım sunduğu için baza ve yatak şeklinde takım almayı tercih ederseniz uzun yıllar keyifli uyku uyuyacağınızdan emin olabilirsiniz. İnternet sayfamızda baza, başlık ve yatak görsellerimizle birlikte ürün özellikleri de yer almaktadır. Buradan ürünlerimizi inceleyebilir, referanslarımıza göz atabilir ve kaliteli hizmet anlayışımızdan emin olduğunuzda dilediğiniz zaman sipariş oluşturabilirsiniz.

El Yapımı Baza ( Handmade Baza)

İnsanların en önemli ve daimi ihtiyaçlarından biri olan bazalar, yatakların yerden yükseğe kalkmasını sağladığı gibi sandıklı modelleri kişileri ciddi bir depolama alanı da sunarak büyük ölçüde kolaylık tanımaktadır. Dolayısıyla hemen her evde farklı modellerine rastladığımız bazalar bu günlerde çok daha kaliteli bir yapıyla tasarlanmakta ve hatta tamamen el işçiliğine dayalı şekilde üretilerek El Yapımı Baza ( Handmade Baza) olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizlerde konforunuzdan ödün vermeyen bir yapıya sahipseniz, tarafınıza istediğiniz özellikleri sunacak kaliteyle üretilen Lüks El Kapitoneli Baza modellerini tercih edebilir, uykunuzdan aldığınız keyif sayesinde gün boyu pozitif enerji ile başarılı işlere imza atabilirsiniz. Bu konudaki ihtiyaçlarınızı sitemiz aracılığıyla giderebilir, yüksek kaliteli ürün temin edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Lüks El Kapitoneli Baza Fiyatları

Standart baza modelleri ile arasında ciddi bir kalite farkı olan lüks el kapitoneli baza modeli, normal olarak bu kalitesini fiyatına da yansıtmıştır. Bu nedenle Lüks El Kapitoneli Baza Fiyatları nedir? Diye sorduğunuzda piyasa üzerinde değişken rakamlar görebileceğinizi belirtirken, firmamız tarafından temin edeceğiniz ürünlerin özellik ile fiyat bilgisine internet sitemizden erişebileceğinizi söylemek isteriz. Web sitemizde yer alan yatak, baza ve başlık gibi her bir ürünümüzün teknik özellik ve fiyat bilgisi ürün altında belirtilmiştir. Bu doğrultuda internet sitemizi ziyaret ederek Lüks El Kapitoneli Baza ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilir, firmamız hakkında fikir edinebilir ve aklınıza takılan herhangi bir konuda iletişim bölümünde yer alan bilgilerden bizlere ulaşarak sorularınıza yanıt alabilirsiniz.